Az éjszaka nekem nagyon hosszú volt alvás nélkül..... Ez ugyan nem volt meglepő, remélem, hogy ma már jobban fogok aludni..
Reggel 5-kor ébredt Levi, de még kicsit szundizott, 05.30-körül már nem aludt vissza.
Livike is felébredt, Ő 06-órakor. Papa kinyitott minden ajtót, ablakot, így nagyon friss levegőt kaptunk, szinte már hideg is volt.....:)
Nagyon sokat fent voltak, forgolódtak, vergődtek, felálltak álmukban az ágyon, forgolódott, körbe-körbe, nem tudta, gondolom, hogy hol van....ez Levi volt.
Lívia beszél nagyon sokat álmában, egész mondatokat mond, teljesen érthetően és visít, fél, kergetik...meg ilyenek. Ezt gondolom a lányomék nem hallják, Ők alszanak, nem zavarja őket, megszokhatták, nem tudom....:)
Nagy nehezen neki fogtam Őket rendbe tenni, nagyon álmos voltam, vagyok is...de 07.30-ra elkészültünk mindennel. Orrmosás, szívatás, öltözés...bár sokat nem kellett felvenni...!
Az én munkaidőm 07.30-kor kezdődik, de nyugi van, mintha tudnák, hogy most jól is jön..! Anyagilag nem...de amúgy meg igen.
Levinek a foga továbbra is fáj, látni semmit nem lehet rajta. Ma reggel is reggeliztek és nem tudott rágni a jobb oldalon, mert, hogy fáj a foga. :( Gyerekfogorvost kell valószínű keresni, így sokáig nem lesz jó....
Most nagyon jó kedvük van, bejöttünk már a melegről, játszanak a kiságyuk matracán. Persze, azt mondták, hogy álmosak, és jöjjünk be.....aludni szeretnének.Tisztában voltam vele, hogy nem...csak nekem is jobb már a hűvösebb lakásban, mint kint.
Lassan tusolunk, készülünk ebédelni, de még kicsit hagyom őket játszani.
Ide jött és kérdezte, hogy mit csinálok, mondtam, hogy leírom, hogy milyen rosszak, hogy majd nagy korukban ha elolvassák, jókat derüljenek rajta.
Azt üzeni Levike és Livike is, hogy írjam ide, hogy szép Lívia és Levente! :) :)
Nem vagyunk rosszak, csak játszunk Mama! :)
Ezen ne múljon, én ide írtam...:)
No, majd jövök délután, ahogy tudok...:)
Üdv. Edit Mama.
2012. július 9., hétfő
2012. július 8., vasárnap
Idáig jók vagyunk......:)
Este 22.óra10 perc van és csend és nyugalom! :)
Lívia 21.30-óta alszik, Levi nem rég aludt el, kicsit sokat vergődött, de végül elaludt...:)
Azt ígértem nekik, hogy kedden kitesszük a kukás autónak a cumisüvegeket és nem lesz többet cumiból kakaó, meg tejcsi sem. Azt mondták, hogy jól van...kedden majd kíváncsi leszek..:)
Levi kicsit mintha jobban lenne, bár....elég bágyadt volt délután, néha fájt itt-ott, de elvolt.
Holnap majd meglátom, hogy milyen lesz, ha nem lesz rosszabbul nem viszem el dokibácsihoz.
Sokat mosattam ma az orrukat és fújtam is az antibiotikumos orrsprayal. Nagyon édesek voltak este fürdés előtt, akkor is szívatunk orrot, és orrmosás után is....és amíg valamit megcsináltam a fürdőszobában a Levi elkezdte szívatni a Livike orrát! :) Két kis tünemény! :) Készült kép, csak azt majd később tudom feltenni, egyelőre nem tudom, hogy kell letölteni a telefonomról....:)
Bent alszanak nálunk, kicsivel hűvösebb van, mint nálunk. Nem sokkal, max. 1 fokkal, de az is valami.
Holnap jelentekezem.
Jó éjszakát kívánok!
Üdv. Edit Mama.
Lívia 21.30-óta alszik, Levi nem rég aludt el, kicsit sokat vergődött, de végül elaludt...:)
Azt ígértem nekik, hogy kedden kitesszük a kukás autónak a cumisüvegeket és nem lesz többet cumiból kakaó, meg tejcsi sem. Azt mondták, hogy jól van...kedden majd kíváncsi leszek..:)
Levi kicsit mintha jobban lenne, bár....elég bágyadt volt délután, néha fájt itt-ott, de elvolt.
Holnap majd meglátom, hogy milyen lesz, ha nem lesz rosszabbul nem viszem el dokibácsihoz.
Sokat mosattam ma az orrukat és fújtam is az antibiotikumos orrsprayal. Nagyon édesek voltak este fürdés előtt, akkor is szívatunk orrot, és orrmosás után is....és amíg valamit megcsináltam a fürdőszobában a Levi elkezdte szívatni a Livike orrát! :) Két kis tünemény! :) Készült kép, csak azt majd később tudom feltenni, egyelőre nem tudom, hogy kell letölteni a telefonomról....:)
Bent alszanak nálunk, kicsivel hűvösebb van, mint nálunk. Nem sokkal, max. 1 fokkal, de az is valami.
Holnap jelentekezem.
Jó éjszakát kívánok!
Üdv. Edit Mama.
Vasárnap délután...
Ébredés, 15.-órakor. Levente 14.30-körül ébredt először, majd miután én befeküdtem a lányomék hálószobájukba, így még odafeküdt mellém és aludt még egy fél órát. Lívia jött 15.00-kor és ahogy Ő bejött, felébredt a Levi is.
Kicsi pihi volt még, azután éhesek lettek, vagyis inkább csak Lívia. Levi nem sokat eszik, csak csipeget, fáj a szája, foga, torka, mikor mit mond. Látni már nem látok benne semmit, de biztosan fáj neki, mert, dagadtabb is az egyik fele. :(
Meguzsizott Livike nagyon ügyesen, és evett is bőven. Ma először adtam nekik az Aloe-Vera áfonyás változatát, mert, nagyon unom már, hogy november óta szinte állandóan betegek. Max, 1-hét, amit bírnak és úgy döntöttem, nyár ide-vagy oda... kicsit felerősítem az immunrendszerüket. Lívi már jobban evett, Levi még nem annyira, de remélem, hogy ez csak jobb lesz. Lívia azóta már 2x kért enni. Levi is eszegetett, de pár falat után sír, hogy fáj a foga. Rossznak nem rossz, nem tudom, hogy mi fájhat rajta!
Volt egy pici záporunk, de még melegebb lett a föld.
Nagyon fülledt meleg van, akár hol vagyunk, mindegyik lakás meleg már. Ébredés óta bent vannak nálunk, most épp kint, kicsit levegőzni lefekvés előtt. Pár perc és fürdünk. Most bent alszunk nálunk, majd meglátom, hogy mi történik éjjel, és max. holnap a helyükön alszanak.
Ők alszanak, csak sajnos én nem igazán tudok ilyenkor.
Lényegesen sok változás nem volt délelőtt óta, jól elvagyunk, viszonylag szót fogadnak nekem. :)
Papának már kevésbé, de tudja őket kezelni..... :)
Most beszaladtam gyorsan megírni, hogy mi volt eddig, holnap majd befejezem, hogy mi volt éjjel.
Addig is jó éjszakát kívánok! :)
Üdv. Edit Mama :)
Kicsi pihi volt még, azután éhesek lettek, vagyis inkább csak Lívia. Levi nem sokat eszik, csak csipeget, fáj a szája, foga, torka, mikor mit mond. Látni már nem látok benne semmit, de biztosan fáj neki, mert, dagadtabb is az egyik fele. :(
Meguzsizott Livike nagyon ügyesen, és evett is bőven. Ma először adtam nekik az Aloe-Vera áfonyás változatát, mert, nagyon unom már, hogy november óta szinte állandóan betegek. Max, 1-hét, amit bírnak és úgy döntöttem, nyár ide-vagy oda... kicsit felerősítem az immunrendszerüket. Lívi már jobban evett, Levi még nem annyira, de remélem, hogy ez csak jobb lesz. Lívia azóta már 2x kért enni. Levi is eszegetett, de pár falat után sír, hogy fáj a foga. Rossznak nem rossz, nem tudom, hogy mi fájhat rajta!
Volt egy pici záporunk, de még melegebb lett a föld.
Nagyon fülledt meleg van, akár hol vagyunk, mindegyik lakás meleg már. Ébredés óta bent vannak nálunk, most épp kint, kicsit levegőzni lefekvés előtt. Pár perc és fürdünk. Most bent alszunk nálunk, majd meglátom, hogy mi történik éjjel, és max. holnap a helyükön alszanak.
Ők alszanak, csak sajnos én nem igazán tudok ilyenkor.
Lényegesen sok változás nem volt délelőtt óta, jól elvagyunk, viszonylag szót fogadnak nekem. :)
Papának már kevésbé, de tudja őket kezelni..... :)
Most beszaladtam gyorsan megírni, hogy mi volt eddig, holnap majd befejezem, hogy mi volt éjjel.
Addig is jó éjszakát kívánok! :)
Üdv. Edit Mama :)
Vasárnap, déli alvásidő...
Szép jó napot kívánok minden kedves olvasónak!
Ahogyan azt jelezte a lányom, én fogok mostanság írogatni, amikor lesz egy csepp időm.
Ma még van, de hétfőtől már dolgozom is, meg a két csemete is, nem biztos, hogy mindig jövök...:)
A mai nap eddig:
Reggel 08-óra körül elmentek a lányomék nyaralni. Itt maradtam a két rosszcsonttal, akik ugyan nekem még csak szót fogadnak valamelyest, de mikor ha nem mára...éjszaka...Levi beteg lett.:(
Tegnap délután kapott diót, mert, kért...és én ugyan nem láttam, csak ahogyan mondják, ahogy elkezdte enni, azonnal ki is köpte és nagyon sírt, hogy fáj a szája belül...Evett már diót máskor is, nagyon sokszor.
Én már olyan 18-óra után láttam csak, akkor elég nagy hólyag volt a szájában és a mandulája is nagyon nagy volt.:(
Napok óta éreztem, láttam rajta, hogy beteg lesz, de ezt csak én veszem észre, senki más....
Vacsoráztak elég jól, itattam sok folyadékkal, nem is tűnt már olyan elesettnek, jobb volt a kedve is.
Bújócskáztunk, szaladgált, elvolt.
Elérkezett a fürdés ideje, szépen elköszönt, mostanában már nem kell bujkálnom, elég jól ott hagy már...:)
Nagyon sokára aludtam el, hiszen délután szundiztam kicsit...:)
Kimentem a konyhába, hogy igyak, amikor hallottam, 23-óra körül, hogy nagyon sír, a lányom meg mondogatja, hogy ne nyeld vissza, köpd ki...! Bejövök, és a fürdőben vannak, áll a kisszékén és kínozza a hányás. Fél nagyon a hányástól, képes visszanyelni, mint, hogy kiköpje...
Miután meglátott, kértem, hogy hányjon nyugodtan...jobb lesz...sugárba ki is bukott belőle a vacsora is..:(
Mondta, hogy fáj a füle is...No, ez nem túl jó nekem, eléggé hosszú hét elé nézek!
Ma kicsit nyűgösebb volt, rajtam lógott egész idáig szinte. Megebédeltek, sütöttem halat nekik és főztem rizst, majonézzel, szépen ettek. Liveke két halacskát is megevett, Levi egyet csak, de nem is erőltettem.
Lefürödtünk, fogat mostunk, orrot mostunk, szívattunk, orrsprayet fújtunk és alvás.
Kaptak kubut inni, cumisüveg nálam nincs!
Kérték persze, de bevittem pohárba a kubut, megitták és elaludtak szó nélkül.:)
Még nyugi van....remélem, hogy jó sokat alszanak, mert, nagyon meleg van kint.
Egyelőre ennyi, ahogy tudok jövök! :)
Üdv. Edit Mama.
Ahogyan azt jelezte a lányom, én fogok mostanság írogatni, amikor lesz egy csepp időm.
Ma még van, de hétfőtől már dolgozom is, meg a két csemete is, nem biztos, hogy mindig jövök...:)
A mai nap eddig:
Reggel 08-óra körül elmentek a lányomék nyaralni. Itt maradtam a két rosszcsonttal, akik ugyan nekem még csak szót fogadnak valamelyest, de mikor ha nem mára...éjszaka...Levi beteg lett.:(
Tegnap délután kapott diót, mert, kért...és én ugyan nem láttam, csak ahogyan mondják, ahogy elkezdte enni, azonnal ki is köpte és nagyon sírt, hogy fáj a szája belül...Evett már diót máskor is, nagyon sokszor.
Én már olyan 18-óra után láttam csak, akkor elég nagy hólyag volt a szájában és a mandulája is nagyon nagy volt.:(
Napok óta éreztem, láttam rajta, hogy beteg lesz, de ezt csak én veszem észre, senki más....
Vacsoráztak elég jól, itattam sok folyadékkal, nem is tűnt már olyan elesettnek, jobb volt a kedve is.
Bújócskáztunk, szaladgált, elvolt.
Elérkezett a fürdés ideje, szépen elköszönt, mostanában már nem kell bujkálnom, elég jól ott hagy már...:)
Nagyon sokára aludtam el, hiszen délután szundiztam kicsit...:)
Kimentem a konyhába, hogy igyak, amikor hallottam, 23-óra körül, hogy nagyon sír, a lányom meg mondogatja, hogy ne nyeld vissza, köpd ki...! Bejövök, és a fürdőben vannak, áll a kisszékén és kínozza a hányás. Fél nagyon a hányástól, képes visszanyelni, mint, hogy kiköpje...
Miután meglátott, kértem, hogy hányjon nyugodtan...jobb lesz...sugárba ki is bukott belőle a vacsora is..:(
Mondta, hogy fáj a füle is...No, ez nem túl jó nekem, eléggé hosszú hét elé nézek!
Ma kicsit nyűgösebb volt, rajtam lógott egész idáig szinte. Megebédeltek, sütöttem halat nekik és főztem rizst, majonézzel, szépen ettek. Liveke két halacskát is megevett, Levi egyet csak, de nem is erőltettem.
Lefürödtünk, fogat mostunk, orrot mostunk, szívattunk, orrsprayet fújtunk és alvás.
Kaptak kubut inni, cumisüveg nálam nincs!
Kérték persze, de bevittem pohárba a kubut, megitták és elaludtak szó nélkül.:)
Még nyugi van....remélem, hogy jó sokat alszanak, mert, nagyon meleg van kint.
Egyelőre ennyi, ahogy tudok jövök! :)
Üdv. Edit Mama.
2012. július 5., csütörtök
Helyzetjelentés
Itt vagyok újra, az elmúlt pár napban nem nagyon jutottam még géphez sem, vagy ha mégis, akkor írásra nem jutott már idő és/vagy kedv. :( Vasárnap elkezdtem írni, de épp csak pár sort írtam, mennem kellett, mert felébredt valamelyik gyerkőc, én már nem is tudom mi volt... mindegy is már.
Mivel több nap telt el, mint egy, így már részletesen nem tudom mi is volt az elmúlt napokban.
Egy biztos: kánikula! De nagyon...! Gondolom nem mondtam ezzel újat, mindenhol ilyen idő van jelenleg... :) Talán változik az idő, ma már volt, ahol vihar is volt, a hétvégével meg egyre több helyen és folyamatosan jelzik az esőt, záport, zivatart. Nem lenne ez baj, kell a frissülés, lehűlés kicsit. Csak egy dolog miatt zavar ez, hogy épp a jövő héten szándékozunk Apával sátorral a Tisza-parton eltölteni közel egy hetet, ami ugye esőben, viharban.... Hát nem tudom. :( Én amúgy is idegenkedem a sátrazástól, főleg nem kiépített helyen, kempingben... de esőben meg főleg! Nem is voltam még úgy soha, az az egy alkalom amit így töltöttünk is végig napos, meleg időjárású volt. Szóval kissé parázok. De ez van, fizetős szállásra nincs pénz, Apa szabadságát most adják ki, most tudta elintézni. A kemping is fizetős lenne, de az még talán bele is férne, csak olyan helyre meg Apa nem akar menni, mert ott sokan vannak, nem lehet horgászni közvetlen a sátor elől, stb... Ő nyugalmat akar meg azt, hogy ne legyen más a környéken sem. Ha lenne pénz, akkor olyan helyre mennénk, mint a Szarvasi volt már kétszer is, hogy vízparton magánház, ami csak a miénk... az is kieső részén volt a városnak, de 10 perc biciklizés sem kellett és már volt is bolt a közelben. :) Nade arra most nincsen keret sajnos. :( Így marad a nomád élet, meglátjuk, hogy bírom. :(
A gyerekek maradnak Mamáékkal, szerintem még kicsik a sátrazáshoz, nomádhoz meg főleg, meg ha Őket is visszük, akkor minek menjünk, ott is, akkor is Velük kell foglalkozni, nem lenne pihenés.
Elvileg hétfőn korán reggel indulunk, de lehet, hogy már vasárnap, mert Apa elcserélte a műszakját, szabad lesz vasárnap. Talán jobb lenne, mert ha hétfőre már esőt mondanak, akkor hogy állítunk sátrat és stb... vasárnap talán még nem lesz. :(
Meglátjuk... Majd megkérem Mamát, hogy írja a blogot, ha lesz ideje és energiája... :)
Egyedül amiatt aggódom, hogy Mama nem fog tudni pihenni, mert a gyerekek miatt nem tud éjjel aludni. Nem azért, hogy olyan sokat vannak fent, de minden neszre felébred, na meg a mostanában szokásos 5:30-as ébredések sem hinném, hogy olyan jól esnének Mamának... :)
Pár szóban az elmúlt napokról, mert Livike szerintem hamarosan ébred...
Volt olyan nap, hogy már 6:30-kor az udvaron voltak a gyerekek.. :) A korai ébredésnek az szokott az ára lenni, hogy 10 óra után már álmosak, nyávognak, be akarnak jönni, stb...
Tegnap 6:30-kor ébredtek, meg is lepődtem rendesen, hogy már olyan "késő" van.. :D
Levike szintén tegnap délután maratonit aludt, 13-tól 16:30-ig, és még álmos volt, mikor felébresztettem... mert már muszáj volt, ha azt akartam, hogy este is aludjon.. :))
Amikor lehet kint vannak az udvaron, pancsolás, gyurmázás, rajzolás, kergetőzés, labdázás, valamint megvannak a szokásos rosszaságok is. Bújócskázni is szoktunk, valahogy muszáj elütni az időt. :)
Nagyon meleg van idebent is, nem ritka a 30 fok a szobában, pedig ott be lehet sötétíteni is, akkor itt a konyhában meg az előszobában biztos van 40 fok az üvegfelület miatt... :D
A szobában van klíma, de nem az igazi, valami lehet vele... majdnem egy óra alatt másfél fokot hűl le a levegő... amint kikapcsolom azonnal melegszik is vissza a szoba. Hűteni csak akkor lehet, ha a gyerekek nincsenek bent, nehogy megfázzanak... szóval jó a meleg, de nem kellene ennyire. Inkább raktároznánk el a jövő hétre az esőzések helyett, jöjjön inkább addig eső, amíg itthon vagyunk.. :)
Betegség terén stagnálnak, napi háromszoros orrszívás-mosás szívás azért van, Livikének alig jön valami, nap közben fújni sem kell az orrát, viszont így nagyon figyelni kell, hogy nehogy a hörgőjére menjen a dolog, van, mikor elég rendesen húz a háta... :( Valamelyik nap este hányt egyet, szerencsére ott voltam és kéznél volt a tál, de ezt betudom annak, hogy viszonylag sokat evett délután és este is, valamint a kakaót is gyorsan itta meg, majd köhögött párat alvás közben és az hányatta meg... mivel azóta sem volt ilyen, bízom benne, hogy nem a váladék okozta, na meg nem is úgy nézett ki az "eredmény", mint, amikor a váladék miatt kell hánynia. :( Remélem nem lesznek betegebbek annál, mint most, mert akkor nem is mehetek el, ne Mamáéknak kelljen kínlódni, gyógyszerelni a gyerekeket.
Azt hiszem ennyi, nem tudom érkezek-e még írni, de ha nem, akkor majd írok, ha megjöttünk.. :)
(végülis még csak csütörtök van, ki tudja...)
Addig meg majd Mama... az úgyis érdekesebb, ahogy Ő ír... :)
Mivel több nap telt el, mint egy, így már részletesen nem tudom mi is volt az elmúlt napokban.
Egy biztos: kánikula! De nagyon...! Gondolom nem mondtam ezzel újat, mindenhol ilyen idő van jelenleg... :) Talán változik az idő, ma már volt, ahol vihar is volt, a hétvégével meg egyre több helyen és folyamatosan jelzik az esőt, záport, zivatart. Nem lenne ez baj, kell a frissülés, lehűlés kicsit. Csak egy dolog miatt zavar ez, hogy épp a jövő héten szándékozunk Apával sátorral a Tisza-parton eltölteni közel egy hetet, ami ugye esőben, viharban.... Hát nem tudom. :( Én amúgy is idegenkedem a sátrazástól, főleg nem kiépített helyen, kempingben... de esőben meg főleg! Nem is voltam még úgy soha, az az egy alkalom amit így töltöttünk is végig napos, meleg időjárású volt. Szóval kissé parázok. De ez van, fizetős szállásra nincs pénz, Apa szabadságát most adják ki, most tudta elintézni. A kemping is fizetős lenne, de az még talán bele is férne, csak olyan helyre meg Apa nem akar menni, mert ott sokan vannak, nem lehet horgászni közvetlen a sátor elől, stb... Ő nyugalmat akar meg azt, hogy ne legyen más a környéken sem. Ha lenne pénz, akkor olyan helyre mennénk, mint a Szarvasi volt már kétszer is, hogy vízparton magánház, ami csak a miénk... az is kieső részén volt a városnak, de 10 perc biciklizés sem kellett és már volt is bolt a közelben. :) Nade arra most nincsen keret sajnos. :( Így marad a nomád élet, meglátjuk, hogy bírom. :(
A gyerekek maradnak Mamáékkal, szerintem még kicsik a sátrazáshoz, nomádhoz meg főleg, meg ha Őket is visszük, akkor minek menjünk, ott is, akkor is Velük kell foglalkozni, nem lenne pihenés.
Elvileg hétfőn korán reggel indulunk, de lehet, hogy már vasárnap, mert Apa elcserélte a műszakját, szabad lesz vasárnap. Talán jobb lenne, mert ha hétfőre már esőt mondanak, akkor hogy állítunk sátrat és stb... vasárnap talán még nem lesz. :(
Meglátjuk... Majd megkérem Mamát, hogy írja a blogot, ha lesz ideje és energiája... :)
Egyedül amiatt aggódom, hogy Mama nem fog tudni pihenni, mert a gyerekek miatt nem tud éjjel aludni. Nem azért, hogy olyan sokat vannak fent, de minden neszre felébred, na meg a mostanában szokásos 5:30-as ébredések sem hinném, hogy olyan jól esnének Mamának... :)
Pár szóban az elmúlt napokról, mert Livike szerintem hamarosan ébred...
Volt olyan nap, hogy már 6:30-kor az udvaron voltak a gyerekek.. :) A korai ébredésnek az szokott az ára lenni, hogy 10 óra után már álmosak, nyávognak, be akarnak jönni, stb...
Tegnap 6:30-kor ébredtek, meg is lepődtem rendesen, hogy már olyan "késő" van.. :D
Levike szintén tegnap délután maratonit aludt, 13-tól 16:30-ig, és még álmos volt, mikor felébresztettem... mert már muszáj volt, ha azt akartam, hogy este is aludjon.. :))
Amikor lehet kint vannak az udvaron, pancsolás, gyurmázás, rajzolás, kergetőzés, labdázás, valamint megvannak a szokásos rosszaságok is. Bújócskázni is szoktunk, valahogy muszáj elütni az időt. :)
Nagyon meleg van idebent is, nem ritka a 30 fok a szobában, pedig ott be lehet sötétíteni is, akkor itt a konyhában meg az előszobában biztos van 40 fok az üvegfelület miatt... :D
A szobában van klíma, de nem az igazi, valami lehet vele... majdnem egy óra alatt másfél fokot hűl le a levegő... amint kikapcsolom azonnal melegszik is vissza a szoba. Hűteni csak akkor lehet, ha a gyerekek nincsenek bent, nehogy megfázzanak... szóval jó a meleg, de nem kellene ennyire. Inkább raktároznánk el a jövő hétre az esőzések helyett, jöjjön inkább addig eső, amíg itthon vagyunk.. :)
Betegség terén stagnálnak, napi háromszoros orrszívás-mosás szívás azért van, Livikének alig jön valami, nap közben fújni sem kell az orrát, viszont így nagyon figyelni kell, hogy nehogy a hörgőjére menjen a dolog, van, mikor elég rendesen húz a háta... :( Valamelyik nap este hányt egyet, szerencsére ott voltam és kéznél volt a tál, de ezt betudom annak, hogy viszonylag sokat evett délután és este is, valamint a kakaót is gyorsan itta meg, majd köhögött párat alvás közben és az hányatta meg... mivel azóta sem volt ilyen, bízom benne, hogy nem a váladék okozta, na meg nem is úgy nézett ki az "eredmény", mint, amikor a váladék miatt kell hánynia. :( Remélem nem lesznek betegebbek annál, mint most, mert akkor nem is mehetek el, ne Mamáéknak kelljen kínlódni, gyógyszerelni a gyerekeket.
Azt hiszem ennyi, nem tudom érkezek-e még írni, de ha nem, akkor majd írok, ha megjöttünk.. :)
(végülis még csak csütörtök van, ki tudja...)
Addig meg majd Mama... az úgyis érdekesebb, ahogy Ő ír... :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)